4 Beds
2,700 sqft
$800,000
3038 Four Oaks Boulevard Tallahassee FL, 32311
Price per sqft
$296.30
Built in
2021
Property size
2,700 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
398339
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.27 Acres
Other property details
Garage Spaces
2
Courtesy of Keller Williams Town & Country, ,
Listing Contact: 850-766-1726
Powered byLuxury Presence